середа, 18 серпня 2010 03:45

Дарина Зевіна виграла олімпійське "золото"

Українка 15-річна Дарина Зевіна здобула золоту нагороду Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі. Плавчиха першою фінішувала на дистанції 100 м на спині. Другою була китаянка Бай Ангі, бронзовим призером турніру стала росіянка Олександра Папуша.

— На найвищу нагороду не сподівалася, оскільки в мене були насправді сильні суперниці, — каже Зевіна. — Але в тому, що потраплю на подіум, не сумнівалася. Це неймовірне відчуття — коли слухаєш Гімн України на свою честь.

Тренує Дарину батько. Після перемоги Юрій Зевін спочатку похвалив доньку, а потім влаштував "розбір польотів".

— Сказав дочці, що плавати не вміє, — з усмішкою пояснює наставник плавчихи.

Загалом на рахунку українських юніорів уже чотири медалі — одна золота, дві срібні та одна бронзова.

У жіночій боротьбі на третю сходинку пошани піднялася Каріна Станкова. Вона виступає у ваговій категорії до 70 кг.

Срібними призерами стали борець-класик Олександр Литвинов, до 58 кг, та Ірина Ромолданова у змаганнях із тхеквондо, до 44 кг.

На Перших юнацьких Олімпійських іграх виступають 55 українських атлетів віком 14–18 років. Турнір триватиме до 26 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Дарина Зевіна виграла олімпійське "золото"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua