неділя, 29 липня 2007 17:41

"Чорноморець" програв "Лансу"

28 липня команди зіграли повторні матчі третього кваліфікаційного раунду Кубка Інтертото. Одеський "Чорноморець" на виїзді зустрічався з французьким "Лансом". Перший поєдинок закінчився унічию 0:0.

Рахунок у матчі-відповіді відкрили одесити. На 11-й хвилині відзначився Олег Венглинський. Однак гол Кулібалі і дубль Акали принесли путівку в Кубок УЄФА "Лансу". Українцям не поталанило на початку другого тайму, за рахунку 1:2. Тоді суддя не призначив очевидний пенальті у ворота господарів після того, як їх воротар збив у штрафному майданчику одесита Полтавця.

Третє коло турніру успішно подолали також румунський "Оцелул", англійський "Блекберн", італійська "Сампдорія" та "Атлетіко" з Мадрида, Іспанія.

Решта шість матчів відбулися у неділю увечері.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" програв "Лансу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua