четвер, 29 липня 2021 10:16

"Золото" має приїхати в Україну" - Романчук прагне реабілітуватися на Олімпіаді

Михайло Романчук приніс Україні четверту медаль на Олімпіаді Фото: Gettyimages.com

Український плавець 24-річний Михайло Романчук прагне здобути золоту нагороду на Олімпіаді.

У категорії 800 м вільним стилем українець фінішував третім. Тепер спробує перемогти на дистанції 1500 м.

"Щільність результатів велика - у 0,8 сек помістилися з першого до четвертого місця.

Якщо виграв американець, то американська школа сильніше. Попереду заплив на 1500 метрів - я постараюся довести, що це не так.

Спробую показати максимум, на що я здатний. Золото все-таки має приїхати в Україну", - сказав Романчук у коментарі "Суспільному".

Кваліфікація у плаванні на дистанції 1500 м відбудеться 30 липня, фінал - 1 серпня.

Олімпіада в Японії триватиме з 23 липня до 8 серпня.

Україну в Токіо представлять 157 спортсменів - це найменша кількість учасників від України на літніх Іграх за час незалежності. На Олімпійських іграх розіграють 339 комплектів медалей у 33 видах спорту.

Зараз в активі збірної України на Іграх у Токіо чотири бронзові нагороди.

Зараз ви читаєте новину «"Золото" має приїхати в Україну" - Романчук прагне реабілітуватися на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua