субота, 12 лютого 2022 12:40

Знову без медалі у біатлоні. Підручний та Прима не змогли поборотися за нагороди у спринті на Олімпіаді

Дмитро Підручний показав найкращий час серед українців. Фото: biathlon.com.ua

На Олімпійських іграх у Пекіні відбулася чоловіча спринтерська гонка в біатлоні.

Українці не змогли поборотися за нагороди.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний - він посів 13 місце. Артем Прима став 15-м. Антон Дудченко фінішував 60-м, а Богдан Цимбал – 66-м. У гонку переслідування кваліфікувалися троє, за винятком останнього.

Олімпійським чемпіоном став норвежець Йоганнес Бьо. Для представника Норвегії це вже третя медаль у Пекіні. Бьо здобув "золото" в змішаній естафеті та "бронзу" в індивідуальній гонці.

Другий результат показав француз Кентен Фійон-Майє. "Бронзу" завоював старший брат переможця гонки Тар'єй Бьо.

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні тривають з 4 до 20 лютого 2022 року.

Під час зимової Олімпіади в Пекіні проводяться змагання з 15 дисциплін у семи видах спорту. Усього розіграють 109 комплектів медалей.

До столиці Піднебесної захищати честь України вирушили 45 спортсменів, які виступатимуть у 12 дисциплінах.

Зараз ви читаєте новину «Знову без медалі у біатлоні. Підручний та Прима не змогли поборотися за нагороди у спринті на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua