четвер, 18 липня 2019 20:11

Зінченко виявився сильнішим за Ярмоленка в Китаї

Ярмоленко не використав 2 можливості вразити ворота суперника протягом матча

Гравці збірної України зіграли один проти одного в товариські грі команд АПЛ в Китаї.

Вінгер "Вест Хема" Андрій Ярмоленко і захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко отримали ігровий час в очному поєдинку команд у півфіналі передсезонного турніру "Asia Trophy".

Обидва гравці почали матч в запасі. Ярмоленко з'явився на полі відразу після перерви, замінивши Феліпе Андерсона. У Андрія було два непогані шанси відзначитися голом. Особливо українцеві не пощастило на 74-й хвилині - півзахисник був першим на добиванні, але пробив у штангу.

Зінченко вийшов на 63-й хвилині замість річного новачка "городян" Анхеліньо і також не відзначився результативними діями.

Товариський матч завершився впевненою перемогою команди Пепа Гвардіоли з рахунком 4: 1. У фіналі турніру "городяни" 20 липня зіграють проти "Вулверхемптона", який переміг "Ньюкасл" (4: 0).

Зараз ви читаєте новину «Зінченко виявився сильнішим за Ярмоленка в Китаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua