неділя, 13 жовтня 2013 11:16

Зевіна завоювала два золота на етапі Кубку світу у Москві

Дарина Зевіна стала двічі золотою у Москві ФОТО: pinchukfund.org

Дарина Зевіна завоювала дві золотих медалі у перший день етапу Кубку світу FINA з плавання на короткій воді, повідомляє Федерація плавання України.

Українська спортсменка фінішувала першою у фіналі 50 м на спині. Її результат – 27.12.

Другою припливла триразова чемпіонка світу Катінка Хоссу (27.46). Третьою фінішувала бронзова призерка юнацьких Олімпійських ігор росіянка Олександра Папуша (27.63).

Друге золото Зевіна виборола на дистанції 200 м на спині. Вона фінішувала за 2:02.95. Срібло завоювала японська спортсменка Саяке Акасе (2:05.69), бронзу - угорка Катінка Хоссу (2:07.21).

Третій етап Кубку світу FINA з плавання на короткій воді проходить 12-13 жовтня у Москві.

Україну на цих змаганнях представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль, Андрій Хлопцов, Надія Коба, Віталій Алпатов, Андрій Яськів, Ганна Стеценко, Андрій Птіцин та Владислав Ведерніков.

Зараз ви читаєте новину «Зевіна завоювала два золота на етапі Кубку світу у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua