субота, 14 грудня 2019 22:40

Збірна України здобула першу перемогу на домашньому Кубку світу з хокею

Олександр Пересунько закинув полякам дві шайби. Фото: з відкритих джерел

Збірна України Ю-20 з хокею перемогла команду Польщі 3: 0 в матчі другого туру чемпіонату світу в дивізіоні IB.

Олександр Пересунько вивів українців вперед на 6-й хвилині матчу. У другій двадцятихвилинці команди не відзначилися результативними діями.

На початку третього періоду Дмитро Даниленко подвоїв перевагу українців. У кінцівці зустрічі Пересунько реалізував буліт, встановивши остаточний рахунок матчу, пише "Спортарена"

15 грудня, Україна Ю-20 зіграє проти Франції. Початок поєдинку о 20:00. Поки в активі українців тільки одна перемога у двох матчах.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України здобула першу перемогу на домашньому Кубку світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua