пʼятниця, 03 жовтня 2008 20:59

Збірна України виграє свій перший матч на чеміпіонаті світу з футзалу

Українці впевнено виграли свій перший матч на Чемпіонаті світу з футзалу в Бразилії.

У першому таймі в українців багато чого не вдавалося. Але гол-таки забили - на 13-ій хвилині відзначився Замятін.

Тайм другий розпочався дуже несподівано. Уже на другій хвилині Гватемала рахунок зрівняла. І пішла відкрита гра. Через дві хвилини Чепорнюк виводить українців вперед. Ще через дві Рогачов робить рахунок 3:1, згодом він же зробив і дубль.

Тут українці трохи "здали" і отримали гол у свої ворота. Але в кінці матчу українські футзалісти відзначилися ще двічі і здобули переконливу перемогу з рахунком 6:2.

Група "С"

Україна - Гватемала 6:2 (1:0)

1:0 - Замятін (12.45), 1:1 - Де Леон (21.02), 2:1 - Чепорнюк (23.03), 3:1 - Рогачов (25.25), 4:1 - Рогачов (28.28), 4:2 - Асведо (34.43), 5:2 - Романов (35.45), 6:2 - Легчанов (39.52)

В іншому матчі групи аргентинці вирвали перемогу у єгиптян.

Єгипет - Аргентина 2:4 (1:1)

Таблиця: Аргентина - 6 (2), Україна - 3 (1), Гватемала - 3 (2), Китай - 0 (1), Єгипет - 0 (2)

Група "D"

Лівія - Іспанія 0:3

Чехія - Уругвай 4:1

Таблиця: Іспанія - 4 (2), Чехія - 3 (1), Іран - 1 (1), Уругвай, Лівія - 1 (2)

champion

Зараз ви читаєте новину «Збірна України виграє свій перший матч на чеміпіонаті світу з футзалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua