четвер, 21 квітня 2011 02:13

Збірна України обіграла Польщу на чемпіонаті світу з хокею

Національна збірна України з хокею перемогла команду Польщі у третій день домашнього чемпіонату світу у першому дивізіоні — 4:1. Це перша поразка поляків на київському льоду.

У першому періоді українці реалізували чисельну більшість. Шайбу закинув наш кхлівець Андрій Міхнов.

Після відпочинку підопічні Дейва Льюїса серйозно взялися за суперника. Два Олега, Шафаренко та Тимченко, по черзі засмутили голкіпера гостей. Поляки у меншості вмудрилися забити гол у ворота Костянтина Симчука. Шафаренко зреагував миттєво. На тій же хвилині Олег закинув свою другу шайбу у матчі і став найкращим гравцем у складі господарів.

Поляки протестували проти четвертого голу у свої ворота. Річ у тому, що шайба влучила у шолом польському воротареві. Суддя гол зарахував, а на третій період у "кадри" вийшов інший голкіпер — Рафала Радзішевскі замінив Пшемислав Одробни.

У заключному періоді команди обійшлися без забитих голів.

В інших матчах дня Казахстан та Велика Британія з рахунками 7:0 перемогли Литву та Естонія, відповідно. Казахстанці набрали максимальну кількість очок, 9, і очолили турнірну таблицю.

Україна – Польща – 4:1 (1:0; 3:1; 0:0)

Голи: 1:0. Міхнов (Шахрайчук, Климентьєв, 14:47 – більш.), 2:0. Шафареко (Люткевич, 23:54), 3:0. Тимченко (Шафаренко, Матерухін, 34:37), 3:1. Пасьют (39:23 – менш.), 4:1. Шафаренко (Матерухін, Тимченко, 39:58 - більш).

Україна: Симчук. Побєдоносцев – Люткевич, Климентьєв – Наваренко, Срюбко – Остроушко, Ден. Ісаєнко - Щербатюк. Матерухін – Шафаренко – Тимченко, Цируль – Шахрайчук – Міхнов, Німенко – Черненко – Дм. Ісаєнко, Доніка, Гніденко.

Штраф: 10 – 12.

Кидки: 33 – 25.

Естонія – Велика Британія – 0:7 (0:7; 0:0; 0:0)

20:30 — Україна — Естонія

Зараз ви читаєте новину «Збірна України обіграла Польщу на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua