понеділок, 09 травня 2011 11:29

Збірна Росії програла Чехії на чемпіонаті світу з хокею

Збірна Росії з хокею програла команді Чехії в матчі групового етапу чемпіонату світу з рахунком 2:3.

Команда Чехії відкрила рахунок у матчі на 15-й хвилині - відзначився Якуб Ворачек. Через хвилину забив чеський форвард Яромир Ягр. Останню шайбу чехів забив на 44-й хвилині під час виконання буліта Томаш Плеканец. Серед росіян відзначилися Олексій Терещенко і Данис Заріпов.

І Росія, і Чехія вже забезпечили собі вихід в серію матчів навиліт, і зустріч не мала принципового значення. Поразка росіян стала другою на світовій першості в Словаччині.

У складі збірної Росії в матчі з Чехією дебютували на ЧС-2011 воротар Костянтин Барулін, який змінив травмованого Євгена Набокова, і форвард Олександр Овечкін, який прибув з НХЛ.

Наступний матч збірна Росії проведе з командою Фінляндії у понеділок, 9 травня. Зустріч розпочнеться о 17:15 за київським часом, пише Лента.

Чемпіонат світу

Словаччина

Кваліфікаційний етап

Група Е

Чехія - Росія - 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Становище команд: Чехія - 12 (4), Фінляндія - 8 (4), Німеччина - 8 (4), Росія - 6 (4), Данія - 2 (4), Словаччина - 0 (4).

Група F

Швеція - Швейцарія - 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Становище команд: Канада - 10 (4), Швеція - 10 (4), США - 7 (4), Норвегія - 5 (4), Швейцарія - 3 (4), Франція - 1 (4).

Збірні Словенії та Австрії за підсумками чемпіонату світу-2011 залишили вищий дивізіон. У турнірі за виживання вони зайняли два останні місця. В останньому турі словенці поступилися Білорусі (1:7), а австрійці - Латвії (1:4).

Їхні місця в групі найсильніших у наступному році займуть збірні Італії та Казахстану.

Турнір за виживання

Словенія - Білорусь - 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)

Латвія - Австрія - 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Становище команд: Латвія - 6 (3), Білорусь - 6 (3), Австрія - 3 (3), Словенія - 3 (3).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Росії програла Чехії на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua