понеділок, 07 вересня 2009 08:42

Вуельта. Італієць Кунего виграв гірський етап велогонки

Італійський велогонщик Даміано Кунего з команди Lampre переміг на 8-му гірському етапі велобагатоденки "Вуельта". Він першим подолав 204,7 кілометра між містами Альзіра і Альто де Айтана.

Другим на фініші з відставанням 33 секунди опинився француз Давид Мокуті, який представляє команду Cofidis. Відразу ж за ним фінішував голландець Роберт Гесинк з Rabobank.

Що стосується генеральної класифікації, то її очолив американець Кадель Еванс з команди Silence-Lotto. У нього мінімальна перевага в 2 секунди над іспанцем Алехандро Вальверде.

Вчорашній лідер велогоки швейцарець Фабіан Канчеллара провалив гонку, фінішуючи лише 146-м з відставанням майже в 26 хвилин від сьогоднішнього переможця.

Завтра велогонщиків чекає другий гірський етап між містами Алькой і Ксоретт дель Каті, протяжністю 188,8 кілометра.

"Вуельта", 8-й етап, Альзіра - Альто де Айтана, 204,7 км.

1. Даміано Кунего (Італія, LAMPRE-NGC) - 6:04,54

2. Давид Монкуті (Франція, Cofidis) - 0,33

3. Роберт Гесинк (Голландія, Rabobank) - 0,36

4. Кадель Еванс (США, Silence-Lotto) - 0,44

5. Алехандро Вальверде (Іспанія, CaisseD"epargne) той же час

6. Самуель Санчес (Іспанія, Euskaltel - Euskadi)

5. Роберт Гесинк (Голландія, Rabobank) - 0,39

6. Іван Бассо (Італія, Liquigas) - 0,46.

158. Віталій Бутс (Україна, Lampre) - 39:07

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Вуельта. Італієць Кунего виграв гірський етап велогонки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua