неділя, 02 травня 2021 06:11

Воротар "Сарагоси" носом забив рятівний гол на останній хвилині

Крістіан Альварес став героєм матчу. Фото: globallookpress.com

Аргентинський голкіпер Крістіан Альварес урятував свою "Сарагосу" від поразки в матчі проти "Луго" в другому дивізіоні Іспанії. Він забив рятівний гол на останній доданій хвилині матчу.

"Сарагоса" отримала права на штрафний удар із лівого флангу. Помогти партнерам прибіг і голкіпер Крістіан Альварес. Він перестрибнув свого опонента й ударив по м'ячу носом. За замисловатою траекторією м'яч залетів у ворота. Рахунок став – 2:2.

Це перший гол 32-річного Крістіана Альвареса за всю кар'єру. Після гри він зізнався, що не розуміє, як м'яч залетів у ворота.

Альварес мріє зіграти за Аргентину на Кубку світу, як і його кумир із 90-их Гойкоечеа. Крістіана кілька разів запрошували до збірної, але ще жодного разу не випустили на поле.

Зараз ви читаєте новину «Воротар "Сарагоси" носом забив рятівний гол на останній хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua