четвер, 15 серпня 2019 00:53

Визначився переможець Суперкубку Європи

Юрген Клопп виграв з "Ліверпулем" Суперкубок Європи

Англійські команди розіграли в Стамбулі Суперкубок УЄФА.

Матч між "Ліверпулем" та "Челсі" не визначив переможця ні в основний час, ні в овертаймі. У серії пенальті ж тріумфувала команда Юргена Клоппа.

Рахунок був відкритий на 36-й хвилині, коли Олів'є Жиру відзначився з передачі Крістіана Пулішіча. Через кілька хвилин вже сам американський хавбек міг подвоїти перевагу команди Френка Лампарда, але взяття воріт було скасовано через положення поза грою.

Ліверпуль відновив статус-кво відразу ж після перерви - м'яч на рахунку Садіо Мане, якому асистував Роберто Фірміно.

Рахунок 1: 1 так i протримався до кінця основного часу, а вже в овертаймі команди знову обмінялися забитими м'ячами. Садіо Мане оформив дубль, а через п'ять хвилин Жоржиньо реалізував пенальті.

Овертайм завершився з рахунком 2: 2, а ось в серії пенальті більш вдалими виявилися підопічні Клоппа 5:4

;

Для "Ліверпуля" цей тріумф у Суперкубку УЄФА став четвертим в клубній історії - раніше мерсисайдці завойовували трофей в 1977, 2001 і 2005 роках.

Зараз ви читаєте новину «Визначився переможець Суперкубку Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua