середа, 05 травня 2021 21:24

Визначилися 4 із 5 учасників єврокубків

"Ворскла" і "Десна" не виявили переможця. Фото: "Десна"

У 25-му турі чемпіонату України "Дніпро" поступився вдома луганській "Зорі" - 0:1. Гол з пенальті забив Юрченко. Луганський клуб завоював як мінімум третє місце і путівку в Лігу Європи. Якщо "Шахтар" завтра не обіграє "Минай", то "Зоря" претендуватиме й на друге місце.

"Олександрія" програла вдома "Колосу" - 0:2.

На 42-й хвилині Кирило Петров вивів "Колос" уперед, реалізувавши пенальті. На 57-й хвилині Павло Оріховський подвоїв перевагу ковалівців.

Завдяки цій перемозі "Колос" гарантував собі місце в топ-5 і вихід в Лігу конференцій.

За останню путівку позмагаються "Ворскла" і "Десна". Сьогодні команди зіграли між собою в Полтаві внічию - 1:1 . На гол Тілля відповів Гітченко.

Останній тур чемпіонату України відбудеться 9 травня. "Десна" поїде в гості до Маріуполя, а "Ворскла" зіграє на виїзді з "Минаєм". Чемпіоном достроково стало київське "Динамо", яке виграло титул вперше за 5 останніх років.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися 4 із 5 учасників єврокубків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua