понеділок, 18 серпня 2008 13:50

Велотрек. Великобританія вперше за 100 років виграла командну гонку

Збірна Великобританії завоювала золоті медалі по велотреку в командній гонці переслідування, що відбулася 18 серпня. Британці виграли заїзд зі світовим рекордом - 3 хвилини, 53,314 секунд. Срібні медалі виграла команда Данії, а бронзові нагороди дісталися новозеландським велогонщикам.

Олімпійськими чемпіонами стали Едвард Кленсі, Герейнт Томас, Пол Меннінг і Бредлі Віггінс. Відзначимо, що востаннє британські велогонщики перемагали в командному переслідуванні в 1908 році, коли Олімпіада проходила в Лондоні.

Раніше 18 серпня на олімпійському турнірі з велотреку був розіграний комплект нагород в жіночій гонці по очках. Олімпійською чемпіонкою стала велогонщиця з Голландії Маріана Вос.

Лента.Ру

Зараз ви читаєте новину «Велотрек. Великобританія вперше за 100 років виграла командну гонку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua