середа, 25 січня 2012 08:51

"Ювентус" розгромив "Рому" і вийшов у півфінал Кубка Італії

Футболісти туринського "Ювентуса" добилися перемоги з розгромним рахунком у чвертьфіналі Кубка Італії, в якому їм протистояла римська "Рома".

Гра, що пройшла у вівторок у Турині, завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів поля, які завершували матч, маючи на гравця більше.

Емануеле Джаккеріні відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, а на 30-й Алессандро Дель П'єро збільшив перевагу "Ювентуса". Ерік Ламела залишив "Рому" вдесятьох на 68-й хвилині, а на 90-й захисник римлян Сімон К'яєр відправив м'яч у власні ворота.

"Ювентус" вийшов у півфінал Кубка Італії, де у двоматчевому протистоянні зустрінеться з переможцем зустрічі "Мілан" - "Лаціо" (Рим), повідомляє РИА Новости.

Кубок Італії

1 / 4 фіналу

Ювентус - Рома - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Джаккеріні (6), 2:0 - Дель П'єро (30), 3:0 - К'яєр (90, автогол).

ЮВЕНТУС: Сторарі, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер, Марроне, Пірло, Естігаррібіа, Боррієлло (Матрі, 63), Джаккеріні (Красіч, 88), Дель П'єро (Куальярелла, 77).

РОМА: Стекеленбург, К'яєр, Хосе Анхель, Хайнце, Сімплісіо (Греко, 67), Ламела, Род. Таддеї, Гаго, П'яніч, Тотті (Перротта, 72), Боян (Боріні, 58).

Попередження: Естігаррібіа (9), Бардзальї (33), П'яніч (39), Сімплісіо (66), Тотті (71), Красіч (89).

26 січня. 21.45.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" розгромив "Рому" і вийшов у півфінал Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua