середа, 02 грудня 2020 06:11

"Ювентус" на класі переміг "Динамо"

Альваро Мората записав на свій рахунок дубль. Фото: Reuters

2 грудня у 5 турі Ліги чемпіонів "Ювентус" буде примати "Динамо".

Команди зустрічалися між собою у 1 турі турніру. Тоді команда Андреа Пірло не залишила шансів господарям поля - 2:0.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги гостей. Однак гострих моментів біля воріт Георгія Бущана було не так багато. Динамівці вибудували 3 лінії оборони та намагався контратакувати.

Розвязка матчу відбулася на початку другого тайму, коли Альваро Мората відкрив рахунок у матчі. Під кінець тайму іспанський форвард оформив дубль скориставшись навісною передачею.

Матч "Ювентус" - "Динамо" розпочнеться о 22. 00. Текстову трансляцію читайте на Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" на класі переміг "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua