вівторок, 15 вересня 2009 09:32

US Open. Дель Потро вперше виграв турнір серії "Великого шолома"

Аргентинець Хуан Мартін дель Потро переміг швейцарця Роже Федерера у фінальному матчі Відкритого чемпіонату США з тенісу.

Зустріч дель Потро і Федерера, що відбулася ввечері 14 вересня за місцевим часом (ранок 15 вересня за київським часом), завершилася з рахунком: 3:6, 7:6 (7:5), 4:6, 7:6 (7:4), 6:2.

Відкритий чемпіонат США з тенісу став для Хуана Мартіна дель Потро першим виграним турніром серії "Великого шолома". Раніше дель Потро також ніколи не доходив до фіналу змагань цієї серії. Роже Федерер перемагав на турнірах "Великого шолома" 15 разів.

Дель Потро, повідомляє AFP, перший з 1977 року тенісист з країн Південної Америки, який переміг у фіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу в чоловічому одиночному розряді.

Лента

Зараз ви читаєте новину «US Open. Дель Потро вперше виграв турнір серії "Великого шолома"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua