субота, 24 серпня 2019 14:28

Юний українець виграв чемпіонат світу

Бухов випередив американця на одну соту секунди

Українець Владислав Бухов виборов "золоту" медаль на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту.

Український спортсмен фінішував першим на дистанції 50 метрів вільним стилем. Про це пише "Українська правда".

Бухов обійшов найближчого переслідувача Девіда Кертісса зі США лише на 00.01 секунди, показавши результат у 22.13 секунди.

Медаль українського спортсмена стала першою нагородою України на юніорському чемпіонаті світу у Будапешті, який стартував 20 серпня.

Після четвертого дня змагань Україна посідає восьму позицію у загальному рейтингу, у топі з величезним відривом - Сполучені Штати.

Зараз ви читаєте новину «Юний українець виграв чемпіонат світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua