субота, 23 серпня 2008 12:41

Український важкоатлет дискваліфікований за вживання допінгу

Український важкоатлет Ігор Разорьонов, що змагався у ваговій категорії до 105 кілограмів, дискваліфікований за вживання допінгу, повідомляє AssociatedPress. На Олімпіаді-2008 спортсмен не здобув медалей. За підсумками фіналу змагань з важкої атлетики серед чоловіків у вазі до 105 кілограмів українець зайняв шосте місце.

Представники Міжнародного олімпійського комітету (МОК) повідомили, що допінг-проба, узята у Разорьонова в Пекіні, дала позитивний результат. В організмі важкоатлета виявлений заборонений препарат нандролон. За рішенням спеціальної комісії МОК 38-річний українець дискваліфікований, а результат, показаний їм на Олімпіаді-2008, анульований.