неділя, 15 лютого 2009 13:15

Українські велогонщики почали активно вигравати медалі

Автор: bagnet.org
  Андрій Вінокуров (на фото справа)

У жіночому спринті Любов Шуліка довела, що вона не дарма у цьому сезоні очолює спринтерський рейтинг UCI. Українка виграла заїзди в 1/8 і 1/4 фіналу, а потім виграла і бронзовий заїзд у досвідченої голландської спортсменки Віллі Каніс. Тепер в активі нашої спортсменки чотири призові місця на п"яти етапах сезону та тверда перемога в загальному заліку Кубка світу, повідомляє "Наш спорт".

У кейрині Андрій Вінокуров посів третє місце. Вдалий виступ дозволив Вінокурову піднятися у загальному заліку Кубка світу з шостого на друге місце.

Вінокуров піднявся у загальному заліку Кубка світу з шостого на друге місце.

У тайм-тріалі Євгеній Болібрух у фінальному заїзді дві третини дистанції йшов із третім результатом але у результаті посів 5 місце. За 5-й результат Євгеній отримав 6 очок у залік Кубка світу, і обійшов лідера класифікації китайця Вен Чи Хао.

Сьогодні в Копенгагені пройде заключний етап Кубка світу.

"Багнет"Наш спорт

Зараз ви читаєте новину «Українські велогонщики почали активно вигравати медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua