неділя, 29 серпня 2010 16:16

Українські пожежники вперше стали чемпіонами світу (ФОТО)

27 серпня в Донецьку розпочався чемпіонат світу з пожежно-рятувальному спорту. Через два дні, в неділю, наша команда завоювала І місце на чемпіонаті.

Про це Gazeta.ua розповіли в Центрі пропаганди МНС України в Донецькій області

Золото нашій команді принесло 2 місце у змаганні з бойового розгортання, яке вважають найскладнішим видом цього унікального спорту. Учасники підключають мото-помпу, розгортають пожежні рукави і потрапляють в ціль струменем води. Українська команда впоралася за 29 секунд.

А Словаччина перемогла в цьому виді спорту, підкоривши дистанцію за 28,56 секунд.

Але днем раніше Україна взяла золото в естафеті 4х100м чемпіоната. А команда Білорусі виявилася найсильнішою в стометрівці з перешкодами.

У підсумку загальний командний залік приніс Україні звання чемпіона світу. Це сталося вперше в історії подібних змагань, які проводяться у світі з 2002 року.

Призові місця на VI чемпіонаті світу з пожежно-рятувальному спорту розподілилися так:

1 місце - Україна

2 місце - Чехія

3 місце - Білорусь

У чемпіонаті взяли участь команди 13 країн, включаючи далеке зарубіжжя.

Зараз ви читаєте новину «Українські пожежники вперше стали чемпіонами світу (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua