пʼятниця, 20 червня 2008 15:48

Українські плавці завоювали 6 нагород на турнірі в Парижі

У Парижі пройшов турнір з плавання "Open EDF de Natacion", який став черговим етапом підготовки провідних спортсменів України до Олімпійських ігор в Пекіні.

В середу українці завоювали на змаганнях три нагороди. Сергій Адвена став другим у фіналі 200-метрівки баттерфляєм (результат Сергія 1:59.39 мін). Валерій Димо 18 червня ставав призером двічі. Спочатку він зайняв 2 місце в запливі на 200 метрів брасом (результат 2:16.25 хв), а потім був третім на 50-метрівці (28.42 сек).

Вчора українці завоювали ще три нагороди. Вадим Лепський після 4 місця на 100-метрівці комплексом зміг налаштуватися на боротьбу у фіналі 200-метрівки. Вадим виграв заплив з результатом 2:03.27 хв.

На дистанції 200 метрів вільним стилем Сергій Адвена завоював бронзу з результатом 1:50.71 хв. Ще один наш фіналіст, Олександр Цепух зайняв 5 місце.

У завершальному запливі турніру, чоловічій естафеті 4х100 метрів команда Франції перемогла з новим рекордом Європи - 3:12.54 мин. Наш квартет зайняв в естафеті 2 місце. За команду України виступали Юрій Єгошин, Олександр Ісаков, Денис Сизоненко і Олександр Цепух. Результат українців - 3:19.48 мин.

Наш спорт
Зараз ви читаєте новину «Українські плавці завоювали 6 нагород на турнірі в Парижі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua