понеділок, 16 червня 2008 12:47

Українські легкоатлети виграли у Варшаві чотири нагороди

Вчора у Варшаві на змаганнях European Athletics Premium Meeting Наталія Семенова у метанні диска посіла другу сходинку з результатом 64,30 метрів. Також "срібло" виграла Наталія Кущ у стрибках з жердиною (4,50 м - найкращий результат сезону). Перемогла полька Анна Роговська (4,65 м).

Жіноча збірна України в естафеті 4Х100 метрів фінішувала третьою (44,47 секунд). Перемогли польки (43,96 с), другими стали литовки з національним рекордом - 44,16. За україну бігли Севіль Ібрагімова, Наталія Погребняк, Ірина Шепетюк та Ірина Штангеєва.

Ігор Бодров на дистанції 200 метрів фінішував третім (21,01 секунди). На 100-метрівці він був шостим (10,48 с).

Відразу двоє українців фінішувало у вісімці на дистанції 5000 метрів. Вадим Слободенюк був четвертим (13:50.27 хвилин - особистий рекорд), а Віталій Шафар - сьомим (13:53.25 хв - особистий рекорд). Дмитро Барановський фінішував тринадцятим (14:08.19 хв - найкращий результат сезону).

Віктор Шаповал у стрибках у висоту став четвертим - 2,20 метрів. Бронзовому призеру, росіянину Павлу Фоменку, він програв лише за кількістю спроб.

У стрибках у довжину Олександр Солдаткін був восьмим (7,53 метри). Олексій Семенов у метанні диска став дев"ятим (58,04 метри).

Зоя Гладун-Нестеренко на дистанції 800 метрів була четвертою (2:01.10 хв). 1500 метрів Наталія Тобіас пробігла з найкращим результатом сезону - 4:07.49 хв. Такий результат дозволив їй стати шостою. Ольга Завгородня з часом 55,15 секунд фінішувала на 400-метрівці 13-ю.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети виграли у Варшаві чотири нагороди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua