неділя, 03 червня 2007 17:27

Українські легкоатлети привезли з Греції вісім нагород

У Греції відбувся етап легкоатлетичних змагань серії EAA (Європейська федерація легкої атлетики). У стрибках у довжину найкращий результат сезону у світі показав господар змагань Луіс Цатумас - 8.66 метрів. Бронзову медаль виграв українець Олексій Лукашевич. Віктор Кузнецов був сьомим (7.74).

Віктор Ястребов завершив змагання у потрійному стрибку на четвертому місці (16.47 метрів).

Не залишилися без медалей і українські спортсменки. Ірина Штангеєва перемогла на стометрівці (11.32 секунди). Першою вона фінішувала і на 200-метрівці (23.71 секунди). Переможниця першого забігу шведка Дженні Каллур пробігла за 23.92 секунди.

Наталя Тобіас була найкращою у бізі на 1500 метрів (4.05.41 хвилини). Лише на 0.7 секунди від неї відстала Тетяна Головченко. У неї "срібло".

Віта Паламар перемогла в стрибках у висоту (1.98 метрів). Ірина Коваленко з результатом 1.90 метрів стала четвертою. Ольга Сaлaдуха виборола "бронзу" у потрійному стрибку (14.16 метрів). А Ольга Іванкова стала другою у метанні спису (59.42 метри).

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети привезли з Греції вісім нагород». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua