середа, 15 серпня 2007 15:52

Українскі футболісти вийшли в фінал Всесвітньої Універсіади

Сьогодні, 15 серпня, студентська збірна України в півфіналі 24-ї Всесвітньої Універсіади, що проходить у Таїланді, перемогла команду господарів з рахунком 2:1, здобувши путівку до фіналу, інформує www.ffu.org.ua.

У першому таймі команди обмінялися голами. На влучний "постріл" форварда київського "Арсенала" Артема Старгородського таїландці відповіли результативною атакою, яку завершив Вутичай Татонг. Основний час добігав свого кінця, коли "синьо-жовті" завдали фатального для господарів удару. Півзахисник бурштинського "Енергетика" Андрій Запорожан відзначився на третій доданій хвилині.

У п"ятницю, 17 серпня, наші співвітчизники зустрінуться в фіналі зі збірною Італії, яка напередодні в компенсований час взяла гору над канадцями – 2:1. В груповому раунді турніру Україна обіграла апеннінців саме з таким рахунком.

Зараз ви читаєте новину «Українскі футболісти вийшли в фінал Всесвітньої Універсіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua