понеділок, 26 травня 2008 15:17

Українські борці виграли три олімпійські ліцензії на турнірі в Нові Сад

У неділю у сербському місті Нові Сад завершився II Олімпійський відбірковий турнір з греко-римської боротьби.

В останній день змагань наші спортсмени здобули 3 Олімпійські ліцензії з 4-х можливих.

Володимир Шацьких (74 кг) здолавши у фіналі білоруса Александра Кікінева посів першу сходинку п"єдесталу, а разом з тим здобув і перепустку на Олімпійські ігри для країни у цій ваговій категорії.

Ще один українець Олександр Чернецький не зумів у фінальній сутичці перебороти шведа Ялмара Сйоберга, але і друге місце гарантувало йому Олімпійську ліцензію.

Як повідомлялося раніше, у перший день змагань нашому Юрію Ковалю (55 кг), що здобув "срібло", теж вдалося отримати квиток на Ігри-2008.

Сурен Геворкян, що боровся у ваговій категорії 60 кг, не зміг пробитися до ліцензійних місць.

Як підсумок, українські борці греко-римського стилю будуть представлені в Пекіні у 6 з 7 вагових категорій.

НОК
Зараз ви читаєте новину «Українські борці виграли три олімпійські ліцензії на турнірі в Нові Сад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua