пʼятниця, 24 вересня 2010 12:59

Українські бомжі не встояли проти бразильців

Українські бомжі потерпіли першу поразку на чемпіонаті світу з футболу серед бездомних. Перемогли нас господарі турніру бразильці - 3:1.

Це був матч другого групового турніру. У першому українці посіли перше місце, вигравши всі п"ять поєдинків.

На чемпіонаті світу серед бездомних матч складається з двох таймів, кожен з яких триває 7 хвилин. Розмір ігрового майданчика - 22х16 метрів. На полі одночасно можуть перебувати чотири футболісти - три польових гравці і голкіпер.

До складу команди можуть входити лише люди старше 16 років, які є бездомними, біженцями, гастарбайтерами або особами, які пройшли курс лікування від алкогольної або наркотичної залежності.