понеділок, 19 червня 2017 16:14

Українки вийшли з другого місця до плей-оф Євробаскету-2017
12

Збірна України еффктно завершила груповий етап Євробаскета перемогою над Угорщиною

Жіноча збірна України з баскетболу впевнено обіграла Угорщину в завершальному матчі групового етапу чемпіонату Європи в Чехії, 84:72.

Українки відмінно почали матч. Активна гра Удоденко і Малашенко дозволила нашим співвітчизницям здобути комфортну перевагу у вісім очок за підсумками першої чверті. Однак на початку наступної 10-хвилинки угоркам вдався ривок 10-3. Після тайм-ауту від наставника "синьо-жовтих" українки повернулися до гри. Друга половина чверті пройшла під шквалом атак наших дівчат. Це дало 17 очок переваги.

В третій чверті, незважаючи на короткочасний ривок угорок, збірна України здолала суперниць.

У кінцевому відрізку гри угоркам вдалося скоротити відставання до 10 очок. Але далеке влучання Катерини Дорогобузової дозволило нашим спортсменкам утриматися на комфортній дистанції. Після цього українки спокійно довели матч до перемоги.

Україна - Угорщина - 84:72 (26:18, 21:12, 20:17, 17:25)

Збірна України посіла друге місце в групі "А" Євробаскету-2017. Суперницями нашої команди в 1/8 фіналу стануть баскетболістки Словаччини. Зустріч пройде у вівторок, 20 червня і почнеться о 19:00 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Українки вийшли з другого місця до плей-оф Євробаскету-2017». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua