Українка стала бронзовим призером ЧЄ з художньої гімнастики

Анастасія Мульміна привезла з Росії бронзу ЧЄ. Фото: sportonline.ua

У Нижньому Новгороді (Росія) відбувся чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

Юніорки розіграли п'ять комплектів нагород.

Українська гімнастка Анастасія Мульміна завоювала бронзову медаль у вправі з м'ячем, а у вправах з булавами була шостою. Елеонора Романова поки медалей не завоювала, але наблизилася до них достатньо близько - п'яте місце у фіналі з обручем і восьме - зі стрічкою.

У командному заліку у юніорок перемогли росіянки, завоювавши всі п'ять золотих медалей. Другими були білоруски (0-5-0), третє місце розділили збірні Грузії та Азербайджану (по 0-0-2).

Спортсменки еліти розіграли чотири комплекти нагород. Українки призових місць не посіли. В індивідуальному багатоборстві Анна Різатдінова була 8-ю, Вікторія Шинкаренко - 19-ю.

У групових вправах в багатоборстві українки Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Валерія Гудим, Вікторія Лінішін, Вікторія Мазур, Світлана Прокопова зайняли 9-те місце, у вправі з п'ятьма м'ячами були сьомими, а в фінал у вправах із трьома стрічками і двома обручами не пробилися , кваліфікувалися 11-ми.

У загальнокомандному заліку також перемогла збірна Росії з чотирма медалями - трьома золотими і однією срібною. Друге місце зайняли білоруски (1-2-0), третє - болгарки (0-1-1).

3. Анастасія Мульміна (Україна) - 26,400

Зараз ви читаєте новину «Українка стала бронзовим призером ЧЄ з художньої гімнастики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua