вівторок, 07 вересня 2010 11:29

Українець завоював "срібло" у перший день ЧС з боротьби

Вчора, 6 вересня, у Москві пройшов перший день чемпіонату світу з боротьби. Першими змагання почали борці греко-римського стилю.

У ваговій категорії до 66 кг боровся українець Армен Варданян. Наш борець показав дуже впевнену боротьбу, перемігши в перших сутичках француза Стіва Франсуа Фаб"єна Жіно 2-1 (1-0; 0-1; 1-0) та серба Александера Максимовича 2-1 (0-1; 1-0; 1 - 0).

У чвертьфіналі, Армен виявився сильнішим від американця Фарука Сахіна 2-0 (2-0; 1-0), а в півфіналі зміг зламати опір Васіфа Арзіманова з Туреччини 2-1 (0-1; 1-0; 1-0).

У головній сутичці турніру, Армен Варданян мірявся силами з росіянином Амбако Вачадзе. Складно однозначно описувати минулий поєдинок, але у результаті судді присудили перемогу російському борцеві 0-2 (0-1; 0-2).

У ваговій категорії до 55 кг наш В"югар Рагімов, на жаль, в першому ж поєдинку поступився азербайджанцеві Ельчин Алієву 0-2 (0-2; 0-2). На цьому виступи українських борців у ваговій категорії до 55 кг завершилися. А звання чемпіона світу в цій ваговій категорії завоював іранець Хамід Мохаммад Сорія Рейхапур.

Останніми в перший день змагань боролися представники вагової категорії до 96 кг. Тут боровся українець Олег Крьока. Вигравши першу сутичку у впертій боротьбі у Саргіса Тоноян 2-1 (4-0; 0-6; 3-0), в наступному поєдинку Крьока поступився румунові Роберту Олександру Паппу 1-2 (0-1; 2-0; 1-4 ).

На цьому виступи українських борців у перший день змагань завершилися.