понеділок, 06 жовтня 2008 13:26

Українець виграв велогонку в Італії

Українець Михайло Халілов став переможцем велогонки-одноденки "Memorial Сimurri/Gran PremioBioera" яка відбулася вчора, 5 жовтня, в Італії, пише "Наш Спорт".

190-кілометрову дистанцію між містами Кавряджо - Реджіо Еміліа Михайло подолав за 4:33.57 години. Халілову, який виступає за команду "CeramicaFlaminia-bossiniDocce", за кілометр до фінішу гонки вдався потужний фініш, коли він залишив позаду групу лідерів з 15-ти спортсменів.

Втікача намагалися наздогнати переможець торішнього "Джіро Італії" Даніло Ді Лука та діючий чемпіон Італії Джованні Вісконті, але невдало.

Окрім перемоги Халілова слід відзначити вдалий виступ ще одного українця, одноклубника Михайла Володимира Думи, який показав 14-й результат.

Зараз ви читаєте новину «Українець виграв велогонку в Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua