понеділок, 14 жовтня 2019 20:11

Україна втратила шанс перемоги Португалію

Жуніор Мораес міг стати героєм зустрічі, але не використав хороший момент. Фото: з відкритих джерел

Сьогодні збірна України зіграє проти збірної Португалії на "Олімпійському" в рамках кваліфікації до Євро 2020.

Наприкінці березня команди грали у першому турі. Тоді матч завершився у нічию 0:0.

Попри те, що ігрова перевага була у португальської збірної, синьо-жовті здорово відповідали контрвипадами на моменти суперника. У підсумку в стартові 45 хвилин у Португалії найнебезпечнішим став удар в ближній кут, з яким впорався П'ятов.

Після перерви португальці стали трохи активніше діяти біля воріт України, проте П'ятов продовжив виручати команду. Найнебезпечнішим був момент в середині другої половини зустрічі, коли воротар впорався з небезпечним ударом Роналду в дальній кут.

Українці намагалися забити і мали кілька можливостей для цього в кінцівці матчу. Жуніор Мораес мав хороший момент, проте в останній момент йому завадив пробити захисник.

Збірна України після 6 матчів має 16 очок. Команді Шевченка буде достатньо одного очка, щоб гарантувати собі перше місце у групі.

Зараз ви читаєте новину «Україна втратила шанс перемоги Португалію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua