вівторок, 10 вересня 2019 20:52

Україна врятувала гру з Нігерією

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України з футболу після 10-річної перерви повертається в Дніпро. В цьому місті буде зіграно товариський матч із збірною Нігерії.

Став відомий стартовий склад нашої команди. Як і обіцяв головний тренер Андрій Шевченко він дав пограти тим, хто не грав три дні тому у Вільнюсі.

Україна: Лунін – Соболь, Матвієнко, Бурда, Караваєв – Малиновський, Зінченко, Коваленко – Циганков, Ярмоленко – Мораєс.

Гра почалася!

3 хв. Соболь підключився до атаки, але не зумів виконати точну подачу в карний майданчик.

4 хв. А ось перша атака Нігерії завершилася голом. Прохід флангом Івобі, простріл у центр й Арібо відкриває рахунок! – 0:1

6 хв. Різко почали нігерійці! Ще один небезпечний момент. Вихід сам на сам і удар упритул. Слава Богу Лунін парирував!

10 хв. Чуквезе возить Соболя, як йому хочеться!

11 хв. Українці нарешті відповіли, але ніхто не замкнув простріл Караваєва.

12 хв. Ох і гра! Мораєс вийшов сам на сам, але воротар випередив форварда на долю секунди!

18 хв. Гра поступово переходить у позиційну.

20 хв. Обрізався Ярмоленко, але суперник послизнувся й небезпечна атака зірвалася.

24 хв. Ого! Ще один вихід нігерійців сам на сам і удар головою впритул. Лунін – красень.

27 хв. Хоч щось. Циганков пройшов флангом, але Мораєс сьогодні ніяк не встигає замкнути!

29 хв. Мораєс зірвав перспективну атаку неточним пасом на Ярмоленка.

32 хв. Івобі пройшов пів поля, але втопився на березі: ні пасу, ні удару.

34 хв. Пенальті в наші ворота. Караваєв збив нападника. Лунін не дотягнувся до удару Осімхена– 0:2

35 хв. Яремчук перевдягається. Мораєс, схоже, вже награвся. Пошкодження в екс-бразильця.

43 хв. Два поспіль удари Циганкова і два поспіль сейви воротаря Узохо!

Все, перерва. Попри рахунок все, нібито, непогано, тільки Циганков категорично сьогодні не встигає.

Гра поновилася!

48 хв. Фух! Обрізався Циганков, згодом не влучив по м'ячу Лунін, і ледь нігерійці не забили третій. Українці побігли створювати загрози у відповідь, але нашим не вистачає останнього пасу.

51 хв. Бурда красиво й чисто відібрав м'яч в Осімхена й зірвав атаку Нігерії.

77. хв. Нарешті. Зінченко відкрився під пас Караваєва і точно б'є у ближній кут – 1:2.

52. хв. І тут же Микита ледь не привіз пенальті. Суддя пожалів.

54. хв Лунін випереджає Осімхена й зриває вихід сам на сам.

55 хв. Оце так!!! Зінченко віддав на Ярмоленка, а той не зміг видати точний пас на двох вільних гравців. Найкраща наша нагода за гру!

57 хв. Заміна. Марлос замість Ярмоленка.

60 хв. Малиновський небезпечно бив зі штрафного. Узохо ґав не ловить.

65 хв. Ще одна заміна. Буяльський замість Коваленка.

67 хв. Буяльський вийшов на заміну й почав "динамівську" гру – назад ближньому.

71. хв. Шепелєв і Коноплянка міняють Малиновського й Циганкова.

75 хв. Заспокоюється гра. Команди звикають до результату на табло.

78. хв. І тут же – 2:2. Яремчук зрівнює рахунок!!!

Отак за дві хвилини українці перевернули гру. Правда, Яремчуку м'яч влучив у руку після рикошету від захисника і мав суддя підстави скасовувати гол.

87 хв. Нігерійці розізлилися. Активно йдуть у відбір африканці.

89 хв. Коноплянку збивають. Штрафний.

Ух!!! Перекинув стінку Євген, але Узохо нагадав про себе чудовим сейвом.

90+1 Лунін виручив після удару в дальній кут.

Яремчук забиває третій, але офсайд у Коноплянки, який віддавав пас.

Все, нічия – 2:2.

Непоганий спаринг. У першому таймі нігерійці виглядали монстрами, а в другому українці дотиснули їх.

Зараз ви читаєте новину «Україна врятувала гру з Нігерією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua