вівторок, 09 вересня 2008 14:14

Україна вийшла на 5 місце в Паралімпіаді-2008

Вдало для українців почався третій день змагань на Паралімпіаді-2008 у Пекіні. Роман Павлик здобув золото з легкої атлетики в забігу на 100 метрів (Т 36), пробігши дистанцію за 12.25 секунди та встановивши при цьому паралімпійський рекорд. Естафету у Романа прийняла Ботурчук Оксана. Вона була першою у фінальному забігу на 100 метрів (Т12). Оксана пробігла дистанцію за 12.38 сек.

Третім українським медалістом сьогоднішнього дня стала Мальчук Алла в змаганнях з метання диску (F35/36). Її результат становив 22.15 метра. Перші два місця тут зайняли спортсменки з Китаю ітаАвстралії.

Нагадаємо, що вчора перші українці отримали три "срібні" нагороди. Дмитро Віноградець був другим на 100-метрівці вільним стилем (S3)(1:35.65), а ще одну срібну медаль на 100-метрівці вільним стилем (S5) виграв Дмитро Крижановський. Іван Киценко завоював срібло у потрійному стрибку. Його результат - 15,24 м.

Відзначимо, перші золоті медалі Пекіна для України здобули плавці Олександр Мащенко та Максим Веракса. Олександр виграв фінальний заплив 100 м на спині (Sb11). Час українця - 1:12.36. Ще одну медаль тут отримав Віктор Смирнов. Він фінішував третім - 1:14.70.

Максим своє золото отримав також на дистанції 100 м на спині, але в класі Sb12. Його час - 1:07.46 - є новим світовим рекордом. І тут також бронза дісталася Україні. Отримав її Сергій Кліпперт - 1:09.83.

У плаванні вільним стилем на 400 м в класі S13 срібло дісталося Данилу Чуфарову. А ось бронзової нагороди пішли дзюдоїсту Сергію Сидоренку у ваговій категорії до 73 кг.

Українка Яріна Матло в плаванні на дистанції 100 м брасом у класі Sb12 виграла ще одну бронзову нагороду.

Таким чином, стараннями наших паралімпійців, українська команда в загальномандному заліку піднялася на п"яту позицію. У скарбничці паралімпійськой збірної України 4 золота, 4 срібла і 5 бронзових нагород.

"Утро.ua"

Зараз ви читаєте новину «Україна вийшла на 5 місце в Паралімпіаді-2008». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua