неділя, 25 травня 2008 10:07

Україна програла голландцям

Збірна України вчора мала нагоду у товариському матчі на собі випробувати силу учасника фіналу чемпіонату Європи-2008 збірної Голландії. Наші футболісти зіграли першу гру проти топ-команди під керівництвом Олексія Михайличенка. Як з"ясувалося, роботи у тренерського штабу збірної ще достатньо.

Михайличенко на матч з голландцями запросив до складу збірної відразу кількох новачків, які справили непогане враження протягом гри. Один з них - Григорій Ярмаш - вийшов на поле з перших хвилин, зайнявши позицію травмованого Олега Гусєва. Андрій Шевченко виводив команду на гру з капітанською пов"язкою.

Українці більшу частину першого тайму провели у захисті. До Шевченка і Вороніна м"яч майже не доходив. А от голландці нагоди забити створювали і реалізовували. В"ячеслав Кернозенко, не зважаючи на чудову гру протягом усього матчу, не зміг виправити усіх помилок захисників, і вже у першому таймі у його ворота влетіло два м"ячі. На 34-й хвилині відзначився Куйт, а на 38-й - Хунтелаар.

Відразу після перерви Воронін мав нагоду забити. Проте м"яч не влетів у сітку воріт Стекеленбурга. Загалом українці у другому таймі виглядали цікавіше, але до голу справа так і не дійшла. Натомість Нідерланди забили втретє. Ярмаш після удару Бабеля, здавалося, виніс м"яч з лінії воріт, проте арбітр зарахував гол. 3:0 - такий підсумок товариської зустрічі Голландія - Україна.

Нідерланди - Україна - 3:0 (2:0)

Нідерланди : Стекеленбург, Ойєр, Хейтінга (Де Клер, 63), Боума (Матейсен, 70), Ван Бронкхост (Буларуз, 63), Де Зеєув (Де Йонг, 70), Енгелаар, Куйт, ван дер Ваарт, Афеллай (Бабель, 63), Хунтелаар

Тренер : Марко ван Бастен

Україна : Кернозенко, Єзерський (Гай, 46), Мандзюк, Чигринський, Несмачний, Ярмаш, Тимощук, Назаренко (Кравченко, 71), Голайдо (Калиниченко, 46), Шевченко (Селезньов, 65), Воронін

Тренер : Олексій Михайличенко

Голи : Куйт (24), Хунтелаар (38), Бабель (64)

Зараз ви читаєте новину «Україна програла голландцям». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua