четвер, 02 вересня 2021 10:57

Український стрілець виграв "бронзу" на Параолімпіаді

Олексій Денисюк виграв 24-ту "бронзу" для України. Фото: Facebook Олексій Денисюк

Український спортсмен 32-річний Олексій Денисюк став бронзовим призером на Параолімпіаді в Токіо.

Денисюк став третім у стрільбі з пістолета на відстані 25 м.

Українець увійшов у трійку лідерів і гарантував собі медаль. Денисюк у боротьбі за "срібло" поступився поляку Шимону Совінські. Параолімпійським чемпіоном став китайський спортсмен Хуан Сін, який установив новий параолімпійський рекорд.

Українець захистив звання бронзового паралімпійського призера, яке він здобув у Ріо.

Для української збірної ця медаль стала 78-ю на Параолімпіаді - 19 золотих, 35 срібних і 24 бронзових. Україна залишається на п'ятій сходинці в загальному медальному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Український стрілець виграв "бронзу" на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua