пʼятниця, 19 жовтня 2007 12:26

УЄФА відмовився розбирати епізод з призначенням пенальті у ворота Англії

УЄФА не розбиратиме епізод з призначенням пенальті у ворота збірної Англії в матчі відбірного турніру Євро-2008 проти Росії.

У розширеній заяві говориться, що арбітр Луіс Медіна Канталехо призначив 11-метровий "за фактом порушення", повідомляє Associated Press.

Іспанський суддя дав пенальті за порушення Уейна Руні проти Костянтина Зирянова, проте незрозуміло, де саме англієць сфолив - у штрафному майданчику чи за його межами.

УЄФА підкреслив, що російський півзахисник не намагався ввести Канталехо в оману, тому рішення про призначення пенальті ухвалювалося на розсуд арбітра.

11-метровий штрафний удар був призначений на 69-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь англійців. Роман Павлюченко реалізував пенальті і зрівняв рахунок, а через чотири хвилини забив переможний гол.

Зараз ви читаєте новину «УЄФА відмовився розбирати епізод з призначенням пенальті у ворота Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua