понеділок, 05 листопада 2007 12:12

Уболівальники ФК "Москва" і "Зеніту" побилися під час матчу

Під час першого тайму матчу 29-го туру чемпіонату Росії між "Зенітом" і ФК "Москва" на стадіоні "Петровський" відбулася сутичка між фанатами обох команд.

У сутичці взяли участь близько трьохсот приїжджих фанатів "городян", а також фани з об"єднання "Insiders", які вивісили банер "Insiders - кращі люди Москви". У це об"єднання входять уболівальники "Зеніту" з Москви. У хід пішли навіть пластикові крісла, які виривалися з коренем, коли групу уболівальників заганяли нагору сектора.

Міліція перші хвилини просто спостерігала за тим, що відбувається, а усунув безлади тільки ОМОН.

У цей час публіка на найближчих секторах підтримувала свої правоохоронні органи і скандувала: "Пітерський ОМОН!". Поєдинок завершився перемогою "Зеніту" з рахунком 1:0. Єдиний гол провів лідер атак "Зеніту" Андрій Аршавін.

Зараз ви читаєте новину «Уболівальники ФК "Москва" і "Зеніту" побилися під час матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua