понеділок, 01 лютого 2021 12:22

У новому році Ребров виграв 1 матч з 4

Сергій Ребров очолює "Ференцварош" з літа 2018 року. Фото: ФК "Ференцварош".

У матчі 18-го туру чемпіонату Угорщини "Ференцарош" не зміг вдома обіграти "Кішварду" - 1:1.

У кінці 1-го тайму гості вийшли вперед після точного удару Ріхарда Елена. Команда Сергія Реброва змогла зрівняти рахунок на початку 2-ї половини гри. Українець Ігор Харатін міг принести перемогу своїй команді, але не реалізував пенальті.

Інший гравець збірної України Олександр Зубов вийшов в стартовому складі, але його замінили у 2-му таймі.

2021-го підопічні Реброва виграла 1 матч із 4. Але продовжують впевнено лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи "МОЛ Віді" на 10 очок.

Наступну гру "Ференцварош" проведе 3 лютого проти "Уйшперда". Початок матчу - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «У новому році Ребров виграв 1 матч з 4». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua