понеділок, 21 жовтня 2019 18:01

У Норвегії воротар забив гол на останній хвилині гри ударом зі штрафного

Стефан Хагеруп продемонстрував своє вміння виконувати дальні удари. Фото: з відкритих джерел

Воротар норвезького клубу Стефан Хагеруп став справжнім героєм матчу. Його команда програвала в гостях, але влучний удар голкіпера зі штрафного все у матчі змінив, повідомляє "24 канал".

Ключовий епізод матчу стався на 89-й хвилині. Команда Хагерупа програвала 1:0 і отримала право на штрафний. До воріт було метрів 27. Пробивати пішов саме голкіпер. І потужним ударом відправив м'яч над стінкою точно у верхній кут воріт суперника. Його візаві до м'яча не дотягнувся. Таким чином рахунок у матчі став 1:1.

Вже у компенсований час гравці "Улл/Кіса" забили другий гол і вирвали перемогу у матчі проти "Шейда" з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «У Норвегії воротар забив гол на останній хвилині гри ударом зі штрафного». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua