пʼятниця, 19 листопада 2010 13:20

У НХЛ зіграли найрезультативніший матч за останні 20 років

У ніч з четверга на п'ятницю 19 листопада за океаном відбувся найрезультативніший матч Національної хокейної ліги за останні 20 років існування турніру.

"Філадельфія Флайерс" і "Тампа Бей Лайтнінг" на двох закинули в очному протистоянні 15 шайб, встановивши по закинутих шайб у першому періоді - 9 шайб, який повторив досягнення 19-річної давності в матчі "Монреаля" і "Квебека".

Підсумкова перемога в матчі регулярного чемпіонату дісталася "Блискавкам" з Тампи з рахунком 8:7, а переможний гол у ворота "Філадельфії" на шостій хвилині третього періоду забив Найт Томпсон.

Кращим гравцем матчу був визнаний форвард "Тампа Бей" Стівен Стемкос - 3 шайби і 2 гольові передачі.

Відзначимо, що на даний момент канадський 20-річний центровий є кращим бомбардиром і снайпером ліги з 19 голами і 35 очками.

За матеріалами Блик

Зараз ви читаєте новину «У НХЛ зіграли найрезультативніший матч за останні 20 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua