пʼятниця, 15 лютого 2008 14:38

У Марселі Джоковіч не підтвердив статус фаворита

Діючий чемпіон турніру Marseilles Open 13 француз Жіль Сімон, схоже, серйозно має намір захистити свій титул. Не сіяний Сімон несподівано обіграв третю ракетку світу і переможця Відкритого чемпіонату Австралії Новака Джоковіча в другому колі змагання (6:2, 6:7, 6:3).

Саме на цьому турнірі Сімон заробив свій перший титул АТР минулого року, обігравши у фіналі Маркоса Багдатіса. Мабуть, рідні стіни, а також палка підтримка глядачів справді допомагають французові. За весь матч Джоковіч не зміг взяти жодної подачі 23-річного Жіля, який знаходиться в тридцятці світового рейтингу. У наступному матчі Сімону доведеться зіграти зі своїм співвітчизником Полем-Анрі Матьє.

У чвертьфінал пройшов і торішній фіналіст Маркос Багдатіс. який обіграв хорвата Іво Карловіча (6:4, 6:4), і тепер його чекає зустріч з росіянином Михайлом Южним.