середа, 23 квітня 2008 13:18

У Кубку Стенлі визначилися всі півфінальні пари

Напередодні у вирішальному матчі серії з "Філадельфією Флаєрс" "Вашингтон Кепіталз" поступилися на своєму майданчику з рахунком 2:3. Переможну шайбу форвард "Льотчиків" Джоффрі Лупул закинув на 7-ій хвилині овертайму, реалізувавши більшість.

"Філадельфія" виграла серію з рахунком 4-3 і в півфіналі конференції боротиметься з "Монреалем". Інша пара на Сході - "Піттсбург" - "Нью-Йорк Рейджерс".

Визначилися пари півфіналістів конференції і на Заході. Перемога "Сан-Хосе" в сьомому матчі над "Калгарі" з рахунком 5:3 вивела каліфорнійців на "Даллас". "Детройт" зіграє з "Колорадо".

"Вашингтон" - "Філадельфія" - 2:3 OT (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Рахунок в серії: 3-4

"Сан-Хосе" - "Калгарі" - 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)

"Сан-Хосе" - "Даллас"

Перші матчі серій відбудуться в четвер і п"ятницю на майданчику команд, вказаних першими.

За матеріалами: Чемпионат.ру, РИА "Новости"
Зараз ви читаєте новину «У Кубку Стенлі визначилися всі півфінальні пари». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua