субота, 05 квітня 2014 10:59

У Криму зіграли перший матч після окупації: "Севастополь" переміг "Ворсклу"
3

До Криму повернувся великий футбол. За кілька хвилин до початку матчу "Севастополь" - "Ворскла" на стадіоні відповідно до регламенту підняли державний прапор України і прапор ФФУ.

Однак, організатори підняли і російський триколор, який ніяким регламентом не передбачений. Цікаво, що на матчі дублерів прапор Російської Федерації був відсутній, повідомляє "Tribuna.com".

Що стосується гри, то "Севастополь" виграв у "Ворскли" у домашньому матчі 24-го туру української прем'єр-ліги. Гра відбулася в Севастополі і завершилася з рахунком 1:0. Автором єдиного голу став латвійський півзахисник "Севастополя" Олександр Фертовс, який вразив ворота "Ворскли" на сьомій хвилині.

У турнірній таблиці прем'єр-ліги на даний момент "Севастополь" займає 11-е місце (22 очки), а "Ворскла" йде шостою (30 очок).

Україна

Прем'єр-ліга

24 -й тур

Севастополь (Севастополь) - Ворскла (Полтава) - 1:0

Голи: Фертовс, 7 (1:0) .

"Севастополь": Чуваєв; Воронін; Новак; Цуррі; Максимов; Фертовс; Ярошенко (Причиненко Д., 90); Фарлей (Танчик, 65); Караваєв; Лисенко (Коваль В., 72); Ковпак

"Ворскла": Непогодов; Даллку; Курилов; Чеснаков; Громов (Баранник, 76); Турсунов; Сапай; Пердута; Міщенко О. (Маркоскі, 46); Дедечко (Янузі, 46); Яхович

Попередження: Новак, 28 ; Воронін, 62 ; Максимов, 82 ; Цуррі, 86 ; Чуваєв, 90+4 - ні.

Зараз ви читаєте новину «У Криму зіграли перший матч після окупації: "Севастополь" переміг "Ворсклу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua