пʼятниця, 21 березня 2008 08:54

У фіналі Кубка Іспанії зустрінуться "Валенсія" та "Хетафе"

Відбувся повторний поєдинок Кубка Іспанії, в якому "Валенсія на своєму полі приймала "Барселону". Перший матч на полі каталонців закінчився з рахунком 1:1.

Господарі поля в першому таймі мали велику перевагу, яку втілили в голи Барахи та Мати. Завдяки точному удару Анрі, "Барсі" вдалось скоротити різницю в рахунку до мінімуму, але через хвилину Мату зробив дубль і поновив статус-кво. Надію каталонцям подарував Ето"О, але в час, що залишився, ще один м"яч, який виводив гостей у фінал, їм забити не вдалось.

Кубка Іспанії розіграють "Валенсія" та "Хетафе".

"Валенсія" - "Барселона" - 3:2 (2:0)
Голи: 1:0 - Бараха (17), 2:0 - Мата (44), 2:1 - Анрі (72), 3:1 - Мата (73), 3:2 - Ето"О (80).

Зараз ви читаєте новину «У фіналі Кубка Іспанії зустрінуться "Валенсія" та "Хетафе"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua