неділя, 08 липня 2007 13:24

У Донецьку продовжується Відкритий чемпіонат України з легкої атлетики

Наші легкоатлети продовжуть підготовку до чемпіонату світу. У стрибках з жердиною переміг Денис Юрченко (5.65), що цього року показує стабільно високі результати як на національних, так і на міжнародних стартах . Другий результат у Дениса Федаса (5.50), третій у Владислава Ревенко (5.40).

Визначились переможці в метанні диску серед чоловіків: перший Станіслав Нестеровський (61.82), другий Султан Альдавуді (Саудівська Аравія) – 61.54; третій – Юрій Білоног (60.10).

У дискоболок обійшла всіх Катерина Карсак (64.02), нагадаємо, що спортсменка стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед молоді (2005) і буде представляти Україну на наступному в Дебрецені цього року. Другий результат – у фіналістки Олімпійських ігор в Афінах Олени Антонової (61.05); третій – у Наталії Фокіної-Семенової (59.95).

3000 м з/п у жінок першою подолала Наталія Тобіас 9:49.42 (що пробує в цьому сезоні стартувати на довгих дистанціях), другою фінішувала Валентина Горпинич (9:52.44), третьою - Юлія Ігнатова (10:03.18).

Численніша група змагалась у чоловіків на цій же дистанції, перемогли – Слободенюк Вадим (8:38.43), Анатолій Харковець (8:49.18) та Олександр Величко (8:49.69).
Зараз ви читаєте новину «У Донецьку продовжується Відкритий чемпіонат України з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua