вівторок, 03 травня 2011 12:11

У Бразилії матч розпочався нашестям бджіл, а закінчився вбивством фаната і бійкою футболістів

Вболівальника бразильського футбольного клубу "Гояс" застрелили біля стадіону, на якому проходив півфінальний матч чемпіонату штату Гояс з командою "Віла Нова", повідомляє Associated Press.

Ця зустріч була перервана на 20 хвилин через нашестя бджіл, які зібралися біля верхнього кута воріт "Гояса".

19-річний фанат був убитий після гри. Обставини події не уточнюються.

Бджоли прилетіли на стадіон у першому таймі матчу "Гояс" - "Віла Нова". Прогнати комах вдалося пожежникам.

Гра закінчилася внічию (2:2). Завдяки цьому результату (і перемозі в першому матчі з рахунком 1:0) "Гояс" вийшов у фінал чемпіонату штату.

"Гояс" став відзначати успіх на полі, і між футболістами двох команд почалася масштабна бійка, перервати яку вдалося лише через 15 хвилин за допомогою поліції.

Зараз ви читаєте новину «У Бразилії матч розпочався нашестям бджіл, а закінчився вбивством фаната і бійкою футболістів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua