середа, 18 квітня 2007 10:18

Троценко завоювала "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики Україна завоювала першу нагороду. Наталія Троценко, 22 роки, у ваговій категорії до 53 кілограмів завоювала срібну медаль.

Змагання у ривку Наталя завершила першою з результатом 86 кг. Ще одна українка, Юля Деркач, у цій вправі була третя (83 кг). У поштовху у наших дівчат справи пішли дещо гірше. Троценко стала третьою (100 кг), а Деркач лише десятою (93 кг).

У підсумку, у Наталі "срібло" з загальним результатом 186 кг. На чотири кілограми більше підняла румунка Маріора Мунтяну. "Бронза" у росіянки Світлани Уланової. Юля Деркач завершила змагання з сьомим результатом.

У ваговій категорії до 48 кг перемогла іспанка Естефанія Хуан. Чоловіки розіграли нагороди у ваговій категорії до 56 кг. На найвищу сходинку п"єдесталу піднявся Ігор Боур з Молдови.

Зараз ви читаєте новину «Троценко завоювала "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua