понеділок, 30 червня 2008 11:35

Торреса визнали найкращим гравцем фіналу Євро

Збірна Іспанії через 44 роки повернула собі титул чемпіона Європи, обігравши у вирішальному поєдинку у Відні німців з рахунком 1:0. Єдиний м"яч на 33-й хвилині фінальної зустрічі забив Фернандо Торрес, який отримав за підсумками поєдинку приз CarlsbergManoftheMatch.

Через травму Давіда Вільї форвард "Ліверпуля" наодинці грав на вістрі атаки "Фурії рохи", що не заважало йому постійно тероризувати оборону "бунедстіма" аж до 78-ї хвилини, коли Торреса замінили.

В епізоді з забитим голом 24-річний нападаючий відгукнувся на проникаючий пас Хаві Ернандеса, відтіснив від м"яча Філіппа Лама і одним дотиком перекинув Йенса Леманна, який вибіг з воріт. Усього протягом матчу Торрес завдав три удари по воротах, два з яких були у площину. Правила проти нього порушувалися чотири рази.

euro2008.uefa.com

Зараз ви читаєте новину «Торреса визнали найкращим гравцем фіналу Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua